Volné pracovní místo - KARIÉRA - Defro - automatické kotle na tuhá paliva, uhlí, dřevo, pelety, Defro, Optima

Volné pracovní místo

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - automatických kotlů, čerpadel a doplňků.......

Společnost DEFRO CZ s.r.o. právě vyhlašuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE
pro střední a východní Čechy.

Náplň práce

- prodej automatický kotlů DEFRO a čerpadel C.O. ve svěřeném regionu
- akvizice nových zákazníků, se zaměřením na koncové zákazníky
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
- provádění průzkumu obchodních příležitostí v daném oboru
- zaměřování a vypracování cenových nabídek u zákazníka
- spolupráce s odděleními v rámci společnosti
- pravidelný reporting obchodních výsledků

Hledáme člověka se:

- min. SŠ vzdělání (technického směru)
- obchodní zkušenosti (v oboru) z přímého kontaktu se zákazníky
- prokazatelné pracovní výsledky z předchozího zaměstnání
- dobrou znalost práce na PC
- velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B
- technickou zručnost
- zodpovědnost, časovou flexibilitu, bezúhonnost

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení
- garance fixní odměny + % z obratu pobočky
- firemní automobil
- příjemné zázemí obchodní společnosti
- kancelář obchodního zastoupení ve Vašem regionu
- kvalitní zaškolení

Benefity:

- auto i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook,
- volná pracovní doba, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, školení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s fotografií a
průvodním dopisem na defro@defro.cz do předmětu - „OZ - sřední a východní Čechy“
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.