Volné pracovní místo - KARIÉRA - Defro - automatické kotle na tuhá paliva, uhlí, dřevo, pelety, Defro, Optima

Volné pracovní místo

Manažer pro Slovensko

Společnost DEFRO CZ s.r.o. právě vyhlašuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA pro pobočku v Bratislavě

Náplň práce

Budete zodpovědní za řízení, vedení a motivaci obchodníků, jako i ekonomické a obchodní výsledky pobočky
- vytvoření nového týmu obchodních zástupců
- odborná pomoc a metodické vedení týmů obchodníků
- zodpovědnost za plnění stanovených cílů
- vedení obchodních jednání
- pravidelný reporting vedení společnosti v Brně

Hledáme člověka se:

- zkušenostmi vedení obchodních týmů
- schopností plánovat cíle pobočky s následnou průběžnou kontrolou těchto výstupů
- vysokým pracovním nasazení a organizačními schopnostmi
- vztahem ke kvalitě, pořádku a firemním předpisům
- zdravým sebevědomím, všeobecným přehledem, samostatností a iniciativou
- řidičským průkazem sk. B
- dobrá znalost práce na PC
- min. ukončené středoškolské vzdělání
- praxe na obdobné pozici nutností

Nabízíme:

- garance fixní odměny + % z obratu pobočky
- firemní automobil
- příjemné zázemí obchodní společnosti
- marketing, nábor obchodních zástupců a vzdělávání na náklady společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s fotografií a
průvodním dopisem na defro@defro.cz  do předmětu„MA - SLOVENSKO“
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.